חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מוזאונים בבוקרשט

לאחר יום של ביקור במוזיאונים בבוקרשט, הגיע הזמן לבקר במוזיאונים המעניינים ביותר של בירת רומניה, המוזיאון הלאומי הרומני. כפי שאתה יכול לראות, רק להציע כמה קטעי מידע זעירים מוביל לרשימה מעניינת מאוד של מוזיאונים, שחלקם מעניינים אפילו יותר מאחרים. מלון קונקורד אולד בוך רומניה ריכז את רשימת המוזיאונים ה"מעניינים "ביותר בבוקרשט למי שנוסע ל"בירת" רומניה במהלך העונה.

אם אתה רוצה ללמוד עוד על "תת התרבות הרומנית"

תוכל למצוא אותה במוזיאון הלאומי הרומני, שנפתח בבוקרשט. תת תרבויות רומניות, שחלקן נכתבות במאמר זה על ידי אחרות, ואני ממליץ לקרוא את כולן. המוזיאון ברומניה: דרקולה פוגש את צ'אושסקו, המוזיאון של ספר רומניה המלון ממוקם בסמוך למלון קונקורד הישן בוכארו.

המוזיאון בבניין זה הוא המוזיאון הלאומי לאמנות ותרבות רומנית, המוזיאון העתיק ביותר בבוקרשט. זהו מוזיאון לוויני של המוזיאון הלאומי לאמנות והיחיד מסוגו במדינה.

כדי להפיק את המרב מטיולכם, שילבו ביקור במוזיאון הכפר הלאומי עם אתרים אחרים בבוקרשט. אתה יכול לבקר בכל חלקי ההרכב או אם אתה רוצה ללמוד עוד על הבירה, אתה יכול גם להזמין מדריכי ערים שינחו אותך בספר רומניה. אנו ממליצים לך לערוך סיור בארמון קוטרוצ'ני במהלך נסיעותיך לבוכרו, רומניה. אם אתם באמת רוצים לראות את היופי המוצג, להתפעל ולגלות את האוספים שהיו לרומנים ותרמו למוזיאון, עליכם בהחלט להזמין יום אחד לפחות במוזיאון. אם אתה חובב אמנות, לא תתאכזב אם תכלול את המוזיאון הזה ברשימת הפעילויות שלך בבוקרשט בטיול הבא שלך לכאן. אנו מקווים כי ההמלצות במאמר זה היוו את השראתך להוסיף לפחות מוזיאון אחד למסלול הבוכרטים שלך.

לכל עיר מרכזית ברומניה יש מוזיאונים משלה

שכל אחד מהם מותאם לעיר בה אתה מבקר. ניתן להמליץ על כמה מהמוזיאונים הרומניים המעניינים ביותר בהתאם לעניין ולאזור הספציפי בו אתה מבקר, אך ישנם הרבה יותר מוזיאונים בארץ בהם הם נמצאים, חלקם מעניינים אף יותר מאחרים.

בהקשר זה ניתן לומר כי המוזיאונים החופשיים בבוקרשט ידועים גם ברחבי העיר

אם אתה רוצה "ביקור מודרך במוזיאון הכפר בבוקרשט", עיין באתר האינטרנט שלנו, שכן יש לנו מגוון רחב של סיורים. סיורי התיור שלנו ברומניה כוללים גם ביקור בכל אחד מהמוזיאונים הללו, את המבחר המלא של הסיורים שלנו תוכלו למצוא כאן.

אם יש לך הזדמנות לבקר יותר מאשר רק בבוקרשט

עליך בהחלט לכלול את המוזיאונים הללו ברשימה שלך, ואני קורא לך לראות אותם כאחת הפעילויות המעניינות יותר בספר רומניה. אם אתה מדבר רומנית ויש כל כך הרבה היסטוריה, המוזיאונים הם תענוג אמיתי, שכן אתה יכול לבלות יום שלם בקריאת הכל. אנו ממליצים לנסות אותם כשאתה מבקר בבוכרו, במיוחד אם ילדך מתנהג ואתה מבקר באומנות ובמקומות קשורים, אך אם לא, אתה עדיין יכול לבקר אותם בחינם.

בהליכה במוזיאון הכפר של בוקרשט

תרגיש כאילו אתה נמצא בתוך הנוף האמיתי. כמובן, ישנם מוזיאונים גדולים אחרים בבירת רומניה, אך אסור לפספס זאת אם ברצונכם לגלות את כל אזורי התרבות ברומניה. באמצעות המטרו תוכלו להגיע במהירות לפיאטה רומנה, אחד המוזיאונים החשובים ביותר של בוכארו. במוזיאון זה אתה באמת מתרשם איך היה לחיות ברומניה לפני שעבר מודרניזציה.

זהו מוזיאון ממש מצחיק ומשונה שיעזור לכם ללמוד מעט על התרבות הרומנית ותת-תרבויות באמצעות אמנות

אזרחים רומנים תרמו למוזיאון, והיא אחת האטרקציות המרכזיות, שמלאות בחפצים גביניים והגינות. מוזיאון הקיטש מלא בדברים לעשות, שכן אטרקציה מרכזית היא האוסף הגדול של חפצי קיטש, שחלקם מלאים ביצירות של האמנים המפורסמים ביותר ברומניה, כמו המוזיאון לאמנות בבוקרשט. ספר מוזיאון הכפר רומניה הדפיס הסברים באנגלית לכל הבניינים המוצגים כאן, אם כי למרבה הצער זה לא מוצע על ידי כמה מוזיאונים בבירת רומניה.

במאמר זה אנו ממליצים מדוע כדאי לכם לבלות כמה שעות במוזיאון הכפר בעת ביקור בבוקרשט

אם אתם חובבי מוזיאונים, תשמחו לדעת שיש מעל 60 מוזיאונים, אנדרטאות ובתים לבקר בהם. קיטש רומני מתנגד, וייתכן שאחרי ביקור במוזיאון הקיטש במלוא הדרו תרצו לקחת חלקם הביתה. בין אם אתם מבקרים בקרוב ברומניה או מחפשים כמה דברים טובים מאוד בבוקרט, מצאתי את החובה לראות – ראו מקומות בשבילכם במאמר.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבוקרשט מתחילה כאן

דילוג לתוכן