חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיורי בירה מקומית בוקרשט? טיול טעימות בירה בבוקרשט? סיור טעימות בירה בעיר בוקרשט להיכרות עם בירה מהחבית עבודת יד, איפה לשתות בירות בבוקרשט?

סיורי טעימות בירה מקומית מהחבית

זהו סיור המוקדש לאוהבי בירה, שנוצר על ידי חובבי בירה! בואו נעשה עסקה, נכון?

ניקח אתכם למקומות בילוי הבירה האהובים עלינו, ולפאבים המקומיים האמיתיים, בזמן שאתם מעמידים פנים שאתם מקשיבים לשיעור ההיסטוריה והארכיטקטורה הקל והנוח שלנו.
סתם בצחוק, אתה תאהב את זה!

אבל, היי, המקומיים אוהבים בירה בקיץ, אבל יש לנו הרגשה שגם אתם. אז למה לא להתפאר בזה בזמן שתגלו את המקום של אחת השכונות היפות והאהובות. לעין לא מאומנת, בוקרשט עשויה להיראות סוררת ובלתי מובנת. אנו נעזור לכם להבין את השאיפות האורבניסטיות של המאה ה-19 וה-20 שפלשו למבנה המזרחי המקורי של העיר. תוכלו לגלות את האוצרות המודרניסטיים והארט-דקו של העיר, כמו גם את השכונה הארמנית שלמה שלפני המלחמה. נסיים את הסיור בחצי ליטר נוסף של בירה מלאכה.

סיור פרטי בעקבות הבירה הטובה ביותר

תיהנו ממאפה אוכל רחוב רומני בדרך לאחד מברי הבירה האהובים בבוקרשט, שם תדגמו 4 בירות מלאכה מקומיות ותשוחחו על תהליכי הבישול והתשוקה שמגיעים לייצור בירה רומנית, כמו גם להכיר לכם את סצנת בירות מלאכה מתפתחת.

עם סיום הבירה שלך, המשיכו במורד שדרת ויקטורי וכמה מנקודות הציון החשובות ביותר של העיר, שמתהדרות בתערובת היסטורית מסובכת של השפעות מלכותיות וקומוניסטיות. בדרך לבר הבא, תגלו מראות מסקרנים, כמו התיאטרון הלאומי לשעבר של בוקרשט, המטה לשעבר של המפלגה הקומוניסטית, אחת הכנסיות העתיקות בבוקרשט, כנסיית קרצולסקו וכיכר האוניברסיטה עם סוף ה-19 הנהדרת שלה. -ארכיטקטורה של המאה.

התחנה האחרונה שלנו תשתנה בין עונות קרות וחמות. עם כל כך הרבה אפשרויות טובות קשה לבחור אפילו עבורנו. או מקום מפורסם לבירה טרנסילבנית או פנינה נסתרת באמת מהעיר העתיקה או אפילו גן הבירה הפרטי המופעל על ידי מותג הבירה הפופולרי ביותר בבוקרשט. וגם את האוכל לא שכחנו. אנו נדאג להוסיף מעט הזנה מוצקה להתאמה הטובה ביותר עם מבחר הבירה שלנו. הסיור שלנו מסתיים כאן אבל לפני שאתה הולך, אל תשכח לבקש מהמדריך המקומי שלך טיפים על מה עוד לראות, לעשות ולאכול במהלך שהותך.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבוקרשט מתחילה כאן

דילוג לתוכן