חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור חיי הלילה של בוקרשט

להכיר את חיי הלילה של בוקרשט מקרוב!

סיור חיי הלילה של בוקרשט – סבב פאבים / בארים / מסיבות / מועדונים כולל Pub Crawl עם מדריך בקבוצה, כולל שתיה ובקיצור ערב של השמחות מחכה לכם!

Pub Crawl - סיור הפאבים והמסיבות של בוקרשט

בוקרשט, שנחשבת כאחד מיעדי המסיבות המבטיחים ביותר באירופה, היא מקום נהדר לחגוג בו בפאבים ובמסיבות עם משקאות וחברים במחירים סבירים מאוד.

כנראה החוויה היסודית ביותר של חיי הלילה בבוקרשט, סיור פאבים זה מאפשר לך לגלות את הברים והמועדונים הטובים ביותר באזור העיר העתיקה עם מדריך מקומי מנוסה. במהלך 4 שעות לפחות, אחרי שכל המשתתפים ייפגשו, הלילה יתחיל בבר חימום, טוב למפגשים חברתיים ולהיכנס לאווירת המסיבה, ואחריו לפחות 3 מקומות למסיבה נוספים, אידיאליים לריקודים, מפגש עם מקומיים ונהנה מאירועים אקראיים כמו הופעות להקה או קריוקי.

לכל אחד מהספוטים יש סגנון שונה, החל מאלטרנטיבי ועד מפואר, על מנת לספק כל סוג של ציפיות ולקבל מושג רחב יותר על חיי הלילה האמיתיים בבוקרשט. רמזים וטיפים לעיר, תמונות חינם מהמדריך ומבצעים שונים כלולים גם במהלך סיור הפאב ומובטחת אווירת מסיבה.

Night Life Tour - סיור חיי הלילה הרשמי

במרחק צעדים ספורים ממרכז העיר, מתחיל אזור המגורים כך שתזכו לבקר באחד הברים השכונתיים המקומיים. הדברים שם שונים לגמרי. תוכלו למצוא מקומיים רגועים, לבושים אלגנט, המעוניינים בשיחה פתוחה אתכם. כמו כן, בל נשכח את המחירים שהם כמחצית מהמחירים מהעיר העתיקה, מה שהופך אותה לסיבה מצוינת להתחלה טובה.

השלב הבא יהיה להגיע אל הברים המעניינים ביותר של בוקרשט. בהתאם להעדפות שלך, יהיה לך מגוון גדול של פאבים קונספטים, החל ממינימליסטי, פאנק ומסורתי ועד ליוקרתיים והמבריקים יותר.

בסופו של דבר אבל רק בחצי הדרך במהלך הסיור, תעברו למועדון. תארו לעצמכם שבוקרשט מתחרה באיביזה בתחום הזה, האווירה היא יותר ממדהימה.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבוקרשט מתחילה כאן

דילוג לתוכן