חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בוקרשט על גלגלים: סיור אופניים בבוקרשט / סיורי קורקינט בבוקרשט, טיול אופניים בבוקרשט עם הדרכה – סיורי אופניים בבוקרשט או טיול קורקינטים מומלץ!

סיורי אופניים / קורקינטים בבוקרשט

סיור אופניים במשך 4 שעות

התחל את סיור האופניים שלך בן 4 שעות בעיר העתיקה של בוקרשט, שם תשמע על הולדת העיר והציוויליזציה הרומנית.

בתקופה הקומוניסטית אזור העיר העתיקה הושמד ונעקף על ידי פרויקטים עירוניים גרנדיוזיים. כיום זהו אחד האזורים העניים בבוקרשט ומאוכלס ברובו על ידי צוענים.

התפעלו מארמון הפרלמנט המונומנטלי, ולמדו על החיים של האנשים תחת משטר צ'ססקו. סעו ליד מבנים מתקופת הזהב של בוקרשט של המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20. ראה ציוני דרך ומונומנטים מהתקופה שבה בוקרשט הייתה ידועה בתור פריז הקטנה.

סיור אופניים בעקבות הקומוניזם

סיור האופניים שלך יתחיל במרכז העיר העתיקה של בוקרשט, עם כמה דגשים מהמדריך שלך על התפקיד העיקרי שהיה לעידן הקומוניסטי בהרס החלק ההיסטורי הזה של העיר. קורל טמפל יהיה התחנה הבאה, כי הקהילה היהודית הייתה מיוזמי התנועה הקומוניסטית בתחילת שנות ה-20. הסיור יימשך במקום פיגוע הפצצה הקומוניסטי נגד הממשלה הרומנית הדמוקרטית, הפרלמנט הרומני הראשון.


לאחר התנועה הקומוניסטית, הסיור יתקדם לתקופה מיד לאחר מלחמת העולם השנייה שבה רומניה נכבשה על ידי ברית המועצות במשך 12 שנים. שלב זה יעבור הסיור בשכונה בה התגוררו גנרלי הצבא הרוסי שהיו אחראים על שלטון המדינה.

השלב האחרון של הסיור יעבור ליד הבניין הקומוניסטי הבלתי גמור הגדול ביותר, המוזיאון הלאומי להיסטוריה. מוזיאון זה מורכב ממבנים שעוצבו מחדש לחלוטין על ידי המשטר הקומוניסטי בתקופת הפריחה שלהם. התחנה האחרונה שלכם תהיה מול הוועד המרכזי הקומוניסטי, שם נשא צ'אוסקו את נאומו האחרון ושם החלה המהפכה בדצמבר 1989.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבוקרשט מתחילה כאן

דילוג לתוכן