חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור היכרות עם בוקרשט

פעם ראשונה בבוקרשט? תעשו סיור היכרות!

תיהנו מטיול מודרך עם מדריך מקומי במהלך סיור מודרך זה כדי לגלות את נקודות השיא של בוקרשט.

קבלו היכרות עם העיר, תוך כדי חקר מראות פופולריים, פינות נסתרות וכיכרות היסטוריות. עשו את דרככם ממרכז העיר העתיקה אל ארמון הפרלמנט האייקוני.

בסיור ערב מתחילים ב-Piata Constitutiei (מול ארמון הפרלמנט), תעשו את דרככם על פני הקתדרלה הפטריארכלית האורתודוקסית הרומנית, לאורך ה-Calea Victoriei המפוארת, דרך כיכר המהפכה, ולבסוף אל העיר העתיקה ופסל הברונזה של דרקולה.

החל ממרכז העיר העתיקה, התחל בביקור במקומות העתיקים ביותר ללידתה והתפתחותה של בוקרשט: Old Princely Court, Manuc's Inn וכנסיית סטרבופולאוס.

לאחר מכן, בקרו בשדרה המפורסמת ביותר של בוקרשט, Calea Victoriei, עם הארכיטקטורה המיוחדת שלה ומבנים גרנדיוזיים כמו החוג הצבאי הלאומי, ארמון הטלפון, הארמון המלכותי של בוקרשט, האתנאום הרומני ועוד.

קחו הפסקה מהמראות בעיר וקבלו את ההזדמנות להירגע ולהתקרר בטיול אל גני Cismigiu השופעים, שם תמצאו גם את בית העירייה של בוקרשט בסוף. גן Cismigiu הוא הפארק העתיק ביותר בבוקרשט.

עברו אל המאה ה-20 ואל העידן הקומוניסטי על ידי צפייה בארמון צ'אושסקו הגרנדיוזי ושדרות האיחוד, שתוכננה להיות ארוכה ורחב יותר משאנז אליזה. לסיים את הביקור בארמון הפרלמנט, הבניין השני בגודלו והכבד בעולם.

אז מתי אתם מגיעים לבוקרשט? שריינו את המקום שלכם בסיור

סיור ערב: 19:30

סיור בוקר: 10:00

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבוקרשט מתחילה כאן

דילוג לתוכן