חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיור טוק טוק בוקרשט: סיור פרטי בטוק-טוק באתרי תיירות בוקרשט, הכירו את חברת טוק טוק טורס בוקרשט שתיקח אתכם ברחבי בוקרשט עם סיורים רכב טוק טוק

סיור טוק טוק בצפון בוקרשט

הסיור מתחיל מול מלון נובוטל או אם תבחרו באיסוף, מול המלון שלכם. לאחר שתכירו את המדריך והנהג שלכם, החוויה שלכם מתחילה בנסיעה איטית לכיוון הכיכר הרומית בשדרה העמוסה ביותר בבוקרשט.

הנסיעה בטוק טוק עוברת לכיכר הניצחון, חלל פתיחה גדול באמצע העיר. מסביב לכיכר תוכלו לצפות בבניין הממשלה, במוזיאון להיסטוריה של הטבע ובמוזיאון האיכרים הרומני. מכאן תיכנסו לאזור אקסקלוסיבי של בוקרשט המלא בוילות יפהפיות.

באזור זה הוא ממוקם גם בית צ'אושסקו, הרודן הקומוניסטי לשעבר של רומניה. טוק טוק ייקח אותך בכניסה לצילום. האטרקציה המובילה בסיור היא Arch of Triumph. טוק טוק עוצר ליד ככל שאף מכונית אחרת לא יכולה לעצור. הסיור ממשיך בשדרה הראשית לכיוון House of Free Press. בדרך תראו מוזיאון באוויר הפתוח בשם Village Museum.

עם הטוק טוק הפתוח תקבלו תצפית מלאה של 360 על העיר ועצירות צילום במקומות בלתי אפשריים עבור כלי רכב אחרים.

הסיור מסתיים במקום בו התחיל או שניתן להוריד אותך בכל מקום במרכז העיר.

בתחילת הסיור תקבלו בקבוקי מים וחטיפים רומניים בחינם. על הסיפון של הטוק טוק יש לך בנקים, שמיכה, מקל סלפי ו-Wi-Fi בחינם.

הזמן עכשיו ותהנה מדרך ייחודית לראות את בוקרשט! דרך טוק טוק!

סיור טוק טוק בדרום בוקרשט

הסיור מתחיל מול מלון נובוטל או אם תבחרו באיסוף, מול המלון שלכם.
אחרי שתכירו את המדריך והנהג שלכם, החוויה שלכם מתחילה בנסיעה איטית ברחוב התיירותי והעתיק ביותר בבוקרשט – שדרת הניצחון. לאורך הרחוב תראו כמה מהמבנים החשובים ביותר בעיר כמו ארמון Cec, המוזיאון הלאומי להיסטוריה או הארמון המלכותי לשעבר ותקבלו מידע נוסף מהמדריך שלכם.
האטרקציה המובילה בסיור היא ארמון הפרלמנט. עם טוק טוק תהיה לך הזדמנות לקבל תצוגה מלאה של 360 סביב הבניין ולראות את כל הצדדים שלו.
לאחר עצירת צילום מול הבניין הטוק טוק עוקב אחר השדרה עם מזרקות ארטזיות המכונות "שאנז אליזה של המזרח". זו ההזדמנות היחידה להיות כל כך קרוב למזרקה המרכזית במרכז השדרה.
הסיור ממשיך לכיוון כיכר האוניברסיטה. כאן תוכלו להעריץ מבנים איקוניים אחרים כמו בית החולים הראשון של בוקרשט או הבניין החדש של התיאטרון הלאומי. במורד השדרה של המלכה אליזבת תראו את גני Cismigiu ואת בניין העירייה. הסיור מסתיים במקום בו התחיל או שניתן להוריד אותך בכל מקום במרכז העיר.

בתחילת הסיור תקבלו בקבוקי מים וחטיפים רומניים בחינם. על הסיפון של הטוק טוק יש לך בנקים, שמיכה, מקל סלפי ו-Wi-Fi בחינם.

הזמן עכשיו ותהנה מדרך ייחודית לראות את בוקרשט! דרך טוק טוק!

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבוקרשט מתחילה כאן

דילוג לתוכן