חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

היכרות עם העיר העתיקה של בוקרשט – (Old Town)

דמיינו מקום שבו ההיסטוריה פוסעת כתף אל כתף עם החיוניות העכשווית, שבו שבילים מרוצפים מקסימים מדברים אלף סיפורים והאוויר מבולבל בתערובת של עבר, הווה ועתיד מבטיח. כן, לוח החוויות הסוריאליסטי הזה קיים והוא שוכן בלב רומניה – העיר העתיקה של בוקרשט.

הפלאים האדריכליים המדהימים שלה מתמצתים את הבדים הראוותניים של סגנונות גותיים, רנסנס ואר נובו, כל מבנה לוחש סיפור אחר מעידן אחר. יורש קרש הקפיצה של ההיסטוריה שמוביל אותך לציוני דרך היסטוריים מרתקים, אתה פותח את השער של הממלכה התרבותית של בוקרשט שהיא ממריצה ותוססת כמו קליידוסקופ.

אתרים היסטוריים , אתרים היסטוריים

העיר העתיקה של בוקרשט היא אוצר בלום של ציוני דרך היסטוריים שעמדו במבחן הזמן, ומתמצתים את עברה של רומניה בין חומותיה ושדרותיה השחוקות היטב. שרידי ההיסטוריה האלה הם הרבה יותר מסתם יצירות מופת ארכיטקטוניות, הם מספרים סיפורים על מקורותיה של בוקרשט, עיר שנולדה מאפר האימפריה הרומית, הפכה למטרופולין תוסס, ועד עצם היום הזה, סמל לחוסן ולמרץ הרומני.

החצר העתיקה האגדית בבוקרשט

הלב ההיסטורי של בוקרשט שוכן בחצר הישנה, פעם סמל לכוח ואלאכי בימי הביניים, וכיום עדות למורשתה ההיסטורית. נבנה במאה ה -14, החצר הישנה היתה פעם מקום מגוריו של ולאד השלישי המשפד, השליט שהאגדה שלו הציתה את סיפורי הרוזן דרקולה. חורבות החצר הישנה, שלוות באופן מנוגד, מציעות תובנה על הפאר של המורשת המלכותית של בוקרשט.

מנזר סטברופואוס: פיסת היסטוריה ביזנטית

הבא במסע ההיסטורי הזה, מגיע מנזר Stavropoleos, פנינה אדריכלית בלב העיר העתיקה. מנזר אורתודוקסי מזרחי זה הוקם בתחילת המאה ה -18 והוא בעל ערך דתי, היסטורי ואמנותי רב. האבנים המגולפות וציורי הקיר המורכבים המעטרים את חיצוניותו חושפים את מלאכת היד המשובחת שרווחה בתקופת ברנקובאן. הוא מציע נחמה מהעיר הסואנת, ומעביר אתכם לעידן עבר של פשטות וקדושה.

ארמון הפרלמנט האיקוני

מסע בעברה של בוקרשט מגיע לשיאו בארמון הפרלמנט – אחד מציוני הדרך ההיסטוריים המרשימים ביותר לא רק ברומניה אלא ברחבי אירופה. הארמון, שהוזמן על ידי המנהיג הקומוניסטי האחרון של רומניה, ניקולאי צ'אושסקו, נרשם כמבנה הכבד ביותר בעולם. חללי הפנים המפוארים שלו מעוטרים בשיש, ריהוט מפואר ונברשות – סמלים לטעמו הראוותני של צ'אושסקו. המבנה המונומנטלי הזה משקף עד היום את התהפוכות הפוליטיות של המאה ה-20, מה שהופך אותו ללינץ' היסטורי מכריע הקושר את עברה של רומניה להווה.

בקטעים הבאים נווט ברחובות המרוצפים המקסימים של העיר העתיקה, נגלה פנים נוספות של הסצנה התרבותית התוססת של בוקרשט ונתענג על הגסטרונומיה המקומית שלה. העיר העתיקה של בוקרשט היא יותר מאשר טביעת רגל של העבר של רומניה; זהו מוזיאון חי ונושם שממשיך לעצב את עתידו.

רחובות מרוצפים מקסימים

לשוטט בסמטאות המפתות של העיר העתיקה של בוקרשט זה כמו להיכנס לעידן אחר. האזור הוא מבוך מענג של רחובות צרים ומרוצפי אבן מפותלים, ומשני צדדיו בניינים יפהפיים המציגים מגוון של גוונים עזים. כל פנייה חושפת עוד נוף פוטוגני, חדור קסם מובהק של העולם הישן.

רחובות ידידותיים להולכי רגל אלה מהדהדים בחיוניות אקלקטית, רוחשים מקומיים ותיירים כאחד. תוכלו לצאת לטיול נינוח בשעות היום, להעריך את החיוניות של המקום ולחקור את הפינות והנופים של הרחובות המקסימים האלה. הבולט שבהם, סטראדה ליפסקאני (Strada Lipscani), הקרוי על שם העיר הגרמנית לייפציג, הוא רחוב שוקק דרך הרובע ובו אינספור חנויות ובתי קפה.

בתי קפה וחנויות בחוץ

העיר העתיקה של בוקרשט ידועה ברוח המסחרית שלה כמו בקסם ההיסטורי שלה. שפע של בתי קפה וחנויות באוויר הפתוח פזורים לאורך השבילים המרוצפים המתפתלים האלה, ומציעים הזמנה שאי אפשר לעמוד בפניה לקחת הפסקה מההתפתלות שלכם. מתכשיטים מקומיים ומזכרות ייחודיות ועד בוטיקים יוקרתיים של מעצבים, המיזוג בין ישן לחדש הוא מפורש ומושך. כשאתם יושבים מחוץ לאחד מבתי הקפה המעוצבים להפליא, נהנים מכוס קפה רומני עשיר, המראות והקולות של נוף הרחוב התוסס נפרשים מולכם בצורה מקסימה.

חיי לילה שוקקים

כשהיום מפנה את מקומו ללילה, הרחובות המרוצפים של העיר העתיקה עוברים טרנספורמציה קסומה. תאורה צבעונית מאירה את הסצנה, ואנרגיה מסוג אחר מתחילה לרטוט מהקירות בני מאה השנים. האזור מפורסם בחיי הלילה התוססים שלו, ומתעורר לחיים עם מגוון של ברי טרקלין, מועדונים וגסטרופאבים, המארחים המונים מקומיים ומבקרים כאחד. השילוב של מוזיקה, צחוק, כוסות מצמצות יוצר אווירה מרתקת שמפתה את כולם לתוך ההילולה הקורנת שלה.

תוך כדי הליכה ברחובות אלה, שימו לב לאזכורים של פלאים אדריכליים שתוכלו לצפות בחלק הקרוב של המדריך. השילוב העדין של היסטוריה, מסורת וחיוניות מודרנית הוא מה שהופך את העיר העתיקה של בוקרשט ליעד טיולים ייחודי באמת.

פלאי אדריכלות

העיר העתיקה של בוקרשט היא חגיגה לעיניהם של חובבי אדריכלות. רובע זה, ספוג מאות שנים של היסטוריה, הוא חלון ראווה של מגוון אדריכלי המשלב סגנונות שונים בצורה חלקה. מהשפעות גותיות ורנסנסיות ועד דוגמאות מרהיבות של ארט נובו, העיצובים המבניים הפזורים בחלק זה של העיר מדגימים תערובת ייחודית של העבר וההווה.

מגוון הסגנונות האדריכליים

טיול בעיר העתיקה מספק הצצה לסגנונות אדריכליים שונים המתקיימים בהרמוניה זה לצד זה. ההשפעות הגותיות ניכרות במבנים עם קשתות מחודדות, קמרונות מצולעים ותמיכות מעופפות. מבנים שעוצבו בסגנון הרנסאנס מציגים סימטריה ופרופורציה, המאופיינים בקשתות וכיפות עגולות. ולבסוף, יצירות האר-נובו מחזיקות קסם מובהק עם הפרטים הדקורטיביים המעוטרים שלהן והשימוש האלגנטי בקימורים.

המוזיאון הלאומי להיסטוריה רומנית: יצירת מופת ניאו-קלאסית

המוזיאון הלאומי להיסטוריה רומנית הוא דוגמה מצוינת לאדריכלות ניאו-קלאסית וגולת הכותרת של העיר העתיקה של בוקרשט. חזיתו המלכותית, המעוטרת בעמודים ובפסלים, משדרת פאר. בעבר שימש כארמון שירותי הדואר, הפלא האדריכלי הזה מכיל כיום שפע של חפצים המספרים את ההיסטוריה העשירה של רומניה.

האלגנטיות של ארמון CEC

פנינה אדריכלית נוספת בבוקרשט היא ארמון CEC, הידוע בהשפעות הרנסנס הצרפתי האלגנטי שלו עם קורטוב של סגנון אקלקטי. מבנה מפואר זה, שנבנה באתר של מנזר מהמאה ה -16, החזיק בעבר את המושכות הפיננסיות של המדינה כמטה הבנק הוותיק ביותר ברומניה, בנק CEC. חללי הפנים משיש, חלונות הוויטראז' והנברשות הגדולות הם מחזה מרהיב.

מיזוג ארכיטקטורות ישנות ומודרניות

הנוף האדריכלי של בוקרשט אינו עוסק רק בשימור הישן. בין המבנים ההיסטוריים, ישנם מבנים מודרניים המשפרים את הזוהר האדריכלי של העיר. הניגוד בין ישן לחדש מוסיף חיוניות לנוף העירוני, ומספק שילוב מרגש של תקופות ופילוסופיות עיצוב. זה מצביע על האבולוציה המתמשכת של בוקרשט, המשלבת ביד אמן מסורת וחדשנות.

בחלק הבא על הסצנה התרבותית התוססת בעיר העתיקה, הדיון יכלול את התיאטרון הלאומי של בוקרשט שהוא עצמו תכשיט אדריכלי נוסף, עדות לאהבתה הנצחית של העיר לאמנות ולתרבות, המבסס מיזוג יוצא דופן של זוהר אדריכלי ותרבותי.

המגוון האדריכלי והפלאים של העיר העתיקה של בוקרשט הם עדות לעבר העשיר של העיר ולהווה הדינמי שלה. הם נושאים את ההיסטוריה של העיר, מדגימים את חוסנה, ומפגינים את מחויבותה לשימור מורשתה תוך אימוץ קדמה ומודרניות.

סצנה תרבותית תוססת

טבילה בסצנה התרבותית התוססת והמחשמלת של העיר העתיקה של בוקרשט מבטיחה חוויה שאין דומה לה. מחוז זה הוא אוצר בלום של תענוגות תרבותיים. מהאמנות החזותית ועד סצנות התיאטרון והמוזיקה, תמיד יש משהו להחיות את החופשה שלכם כאן.

מפגש האמנויות: גלריות ומוזיאונים

העיר העתיקה של בוקרשט כוללת מבחר מגוון של גלריות אמנות ומוזיאונים, המזמינים אתכם להתפעל מהיכולת האמנותית המוצגת. כשתחקרו את הרחובות המרוצפים שהוזכרו קודם לכן, תגלו השראה בכל פינה. תוכלו להתפעל מכל דבר, החל ממיצבים עכשוויים ועד יצירות מופת קלאסיות, המעידים על ההיסטוריה האמנותית העשירה של רומניה. רחובות צדדיים וחצרות נסתרות מפתיעים לעתים קרובות עם גלריות סטודיו וחללי תצוגה לא שגרתיים. פלטת רגשות תוססת צובעת את הכתמים הללו, וחושפת כושר המצאה יצירתי במיטבו.

מופעי רחוב ופסטיבלים

מופעי רחוב הם חלק בלתי נפרד מהתרבות המקומית, ומוסיפים רובד תוסס ומרגש לאווירה המקסימה של העיר העתיקה. כשתטיילו, תיתקלו לעתים קרובות במוזיקאים, פנטומימות, קוסמים או רקדנים מוכשרים, שהופכים את הרחובות לבמה מאולתרת ומבדרים מקומיים ותיירים כאחד. לא פחות בולטים הם הפסטיבלים של העיר. העיר העתיקה הופכת לרקע לפסטיבלי תרבות שונים לאורך כל השנה, החל מירידי רחוב תוססים ועד פסטיבלי ספרות ואירועי גלריה פתוחים. כאן, אתם צפויים לפגוש סימפוניה של חוויות הקושרות יחד מסורת ומודרנה.

התיאטרון הלאומי של בוקרשט

סמל ליוקרתה התרבותית של בוקרשט, התיאטרון הלאומי עומד כמקדש אמיתי של אמנויות הבמה הרומניות. חללי הפנים המפוארים שלו הם הבמה לתוכנית עשירה של מחזות, מדרמות מלאות תובנות ועד קומדיות מרהיבות. התיאטרון, המשמש מגדלור של מסורות תיאטרליות מקומיות, מציע הופעות שובות לב בבניין שהוא פלא אדריכלי שתלמדו עליו בהמשך.

סצנת מוזיקה ותיאטרון תוססת

מוזיקה היא הלב והנשמה של המארג התרבותי של בוקרשט. בין אם אתם מעדיפים את הזנים המהדהדים של סימפוניות קלאסיות או את המקצבים האנרגטיים של להקות מקומיות עכשוויות, לסצנת המוזיקה של העיר יש משהו לכל אחד. מוזיקה מכל רחבי העולם מהדהדת מהברים, המסעדות והמועדונים לאורך רחובות העיר העתיקה ההומים. שפע מופעי התיאטרון, הבלט והאופרות משקף את המסורת ארוכת השנים של אמנויות הבמה בעיר. סיפורים מרתקים וכוריאוגרפיה מהפנטת מתעוררים לחיים ומעצבים זיכרונות בלתי נשכחים.

כל ההיבטים הללו מגיעים לשיאם בהצגת העיר העתיקה של בוקרשט כמרכז תוסס של ראוותנות תרבותית. בין אם אתה חובב אמנות מושבע, אנין טעם באמנויות הבמה, או פשוט מישהו להוט לטבול את עצמך בדופק המקומי, להתעמק בתרבות העיר העתיקה ולתת לחושים שלך להיות המומים.

גסטרונומיה מקומית

החוויה הקולינרית בלב בוקרשט מבטיחה מארג מענג של טעמים, צבעים וניחוחות. הגסטרונומיה המקומית היא חלק בלתי נפרד מהזהות התרבותית של העיר, ומשקפת את ההיסטוריה העשירה שלה של מטבחים שהושפעו ממדינות שונות באירופה ובמזרח התיכון. חקר העיר העתיקה עוסק בטעימה של הטעמים האותנטיים של מנות רומניות לא פחות מאשר ביופי החזותי ובמורשת התרבותית.

המעדנים המסורתיים הבולטים

בין חובה לנסות מאכלים מסורתיים כאשר בבוקרשט הם "sarmale" ו "mici". סרמלה, שהוא עלי כרוב במרינדה ממולאים בתערובת טעימה של בשר טחון, אורז ועשבי תיבול, נחשב לגאווה קולינרית רומנית לאומית. מיצ'י, לעומת זאת, הן נקניקיות גריל עסיסיות ונטולות עור, המוגשות לרוב עם לחם וחרדל, הן מייצגות את נשמתו של אוכל הרחוב הרומני.

בואו לחוות את הנוף הגסטרונומי של בוקרשט

אזור העיר העתיקה שופע מסעדות מקומיות, כל אחת מציעה את הפרשנות הייחודית שלה למנות רומניות מסורתיות. אם תחקרו את שווקי האוכל המקומיים כמו פיאטה אובור (Piata Obor), שוק האיכרים הגדול במדינה, תוכלו לראות את השפע החקלאי העשיר של העיר, הכולל פירות טריים, ירקות, גבינות ובשרים. שוק שוקק זה מציע הצצה פנטסטית לאורח החיים והאוכל המקומי.

אוכל רחוב ובתי קפה נעימים

בעודכם חוקרים את הרחובות המרוצפים המקסימים של העיר, ודאו שאתם גם יוצאים להרפתקה גסטרונומית על ידי התנסות באוכל הרחוב הפופולרי, מתבשילים רומניים דשנים ועד מאפים מתוקים, המושלמים לתיירים בדרכים. יתר על כן, העיר העתיקה של בוקרשט מתגאה במספר לא מבוטל של בתי קפה נעימים וברי יין השוכנים במבנים ההיסטוריים שלה. מוסדות אלה מציעים הפוגה מושלמת מסיורים, עם קפה מבושל במומחיות, יינות מקומיים וחטיפים מענגים.

בעיקרו של דבר, הסצנה הקולינרית של בוקרשט תוססת ומגוונת בדיוק כמו פלאי האדריכלות וציוני הדרך ההיסטוריים שלה, ומשלימה את המסע התרבותי אליו יצאתם כשאתם נכנסים ללב העיר הדינמית הזו. אימוץ הגסטרונומיה המקומית הוא דרך נהדרת לטבול את עצמכם עוד יותר בקסם ובאותנטיות של בוקרשט.

היכרות עם העיר העתיקה של בוקרשט

המסע דרך העיר העתיקה של בוקרשט, לחקור את פניני האדריכלות הקסומות, לטייל ברחובות המרוצפים, להתעמק בחיי התרבות התוססים, ולטעום את המטבח המקומי מעורר התיאבון רק גירד את פני השטח של מה שיש לעיר הזאת להציע. בוקרשט היא עיר עמוסה במראות מדהימים, סצנות שוקקות ומקומיים ידידותיים, שכולם ישאירו עליכם רושם מתמשך.

אי אפשר למצות את ההיצע של העיר בביקור אחד, ולכן חשוב לתכנן יותר מאשר רק את נקודות השיא המרכזיות של העיר העתיקה. בין אם זה לשוטט בשביל השחוק אל רובעי המגורים המקסימים, לגלות אבני חן נסתרות, או לחקור פארקים ושטחים ירוקים, תמיד יש עוד מה לראות ולחוות. לכן, שקול למתוח את מסלול הטיול שלך מעבר לרחובות הראשיים והכיכרות, ואתה בטוח להיתקל בהפתעות בלתי צפויות.

סיורים רגליים מודרכים

דרך נהדרת לספוג את האווירה המקומית ולהעמיק בהיסטוריה של בוקרשט היא על ידי סיור רגלי מודרך. מדריכים מומחים יוכלו להעשיר את הבנתכם את עברה של העיר העתיקה, להצביע על פרטים שאולי פספסתם ואפילו לשתף אתכם בסיפורים אישיים ואנקדוטות מחייהם בעיר. סיורים אלה יכולים לספק נקודת מבט שונה ולאפשר חוויה עשירה ומספקת יותר.

אטרקציות בסביבה

אל תשכחו לצאת אל מחוץ לגבולות העיר העתיקה ולבקר באטרקציות אחרות כגון פארק חרסטראו (Herastrau). זהו הפארק הגדול ביותר בבוקרשט, המציע מפלט מחיי העיר ההומים. המלון כולל את מוזיאון הכפר (Village Museum) הכולל בתי איכרים רומניים מסורתיים, מה שהופך אותו למקום נהדר לחוות את שלוות הטבע, בשילוב עם הצצה למורשת התרבותית של רומניה.

בסופו של דבר, הדרך הטובה ביותר להכיר את העיר העתיקה של בוקרשט, הלב והנשמה של העיר, היא לטבול את עצמך בתרבות המקומית. תוכלו לעסוק עם המקומיים, להשתתף באירועי תרבות, לנסות מאכלים מקומיים במסעדות אותנטיות, ופשוט ליהנות מהקסם המזרח אירופאי הייחודי. חזרה על החשיבות של טבילה בגסטרונומיה מקומית, כפי שהדגשנו בסעיף הגסטרונומיה המקומית, תהפוך את החוויה שלך למתגמלת עוד יותר. זכרו, העיר העתיקה היא לא רק על מבנים יפים וציוני דרך היסטוריים, זה גם על הרוח התוססת והנשמה של בוקרשט, מוכן להתגלות על ידי כל מבקר.

 

כנסיות עתיקות בולטות בעיר העתיקה

כאשר אתה חוצה את העיר העתיקה, ייתכן שתבחין במספר עצום של כנסיות שמורות להפליא. הנה כמה ששווה לחקור:

שם שנת בניית משמעות היסטורית
כנסיית אנטוניוס הקדוש 1559 נחשבת לכנסייה העתיקה ביותר בבוקרשט
כנסיית סנט ג'ורג' החדשה 1707 ידועה בציורי הקיר יוצאי הדופן שלה ובקברו של קונסטנטין ברנקובאנו
Biserica Sfântul Gheorghe Nou 1724 ידועה בארכיטקטורה הביזנטית הייחודית שלה
כנסיית ניקולס הקדוש 1909 מפורסם בעיצוב האדריכלי של התחייה הרוסית

 

שאלות נפוצות

בחלק זה תוכלו למצוא את התשובות לשאלות הנפוצות ביותר על העיר העתיקה של בוקרשט.

 • מהו הזמן הטוב ביותר בשנה לבקר בעיר העתיקה של בוקרשט?
  הזמן הטוב ביותר לבקר בבוקרשט הוא באביב (אפריל עד יוני) או בסתיו (ספטמבר ואוקטובר). בתקופות אלה מזג האוויר נעים והעיר פחות עמוסה בתיירים. הקיץ יכול להיות חם והחורף עשוי להיות קר מדי עבור חלק מהתיירים.
 • האם האתרים ההיסטוריים של העיר העתיקה נגישים בקלות?
  כן, רובם נמצאים במרחק הליכה זה מזה ומצוינים היטב, מה שהופך את העיר העתיקה לקלה לניווט. התחבורה הציבורית יעילה גם היא, במיוחד הרכבת התחתית.
 • האם אוכל ליהנות מהארכיטקטורה של בוקרשט גם אם אני לא חובב היסטוריה?
  בהחלט, המיזוג המגוון של סגנונות אדריכליים בעיר העתיקה, מציע תענוג ויזואלי לכל מי שמתעניין בעיצוב ואסתטיקה, ללא קשר לידע ההיסטורי שלו.
 • אילו שפות מדוברות בדרך כלל בבוקרשט?
  רומנית היא השפה הרשמית של רומניה, אך אנגלית מדוברת גם באופן נרחב, במיוחד על ידי אנשים צעירים ובמקומות בהם מבקרים תיירים.
 • האם העיר העתיקה של בוקרשט תוססת בלילה?
  העיר העתיקה של בוקרשט מפורסמת בחיי הלילה התוססים שלה, עם ברים, מועדונים ומקומות מוזיקה רבים המציעים מגוון רחב של אפשרויות בילוי.
 • האם האוכל בבוקרשט מתאים לצמחונים, טבעונים או אנשים עם מגבלות תזונתיות?
  כן, בעוד המטבח הרומני המסורתי מבוסס במידה רבה על בשר, בשנים האחרונות בוקרשט אימצה מגוון רחב של מגמות קולינריות, כך שיש מסעדות מקומיות רבות המציעות אפשרויות צמחוניות, טבעוניות וללא גלוטן.

היתרונות של חקר העיר העתיקה של בוקרשט

ישנם יתרונות רבים כשמדובר להכיר ולטייל ברחבי העיר העתיקה של בוקרשט. ללב ההיסטורי הזה של עיר הבירה של רומניה יש כל כך הרבה מה להציע, החל מארכיטקטורה מדהימה ועד לסצנה תרבותית תוססת. הנה מה שהופך את הביקור בעיר העתיקה של בוקרשט לחוויה בלתי נשכחת:

 • עניין היסטורי: העיר העתיקה של בוקרשט שופעת היסטוריה. מהחצר העתיקה של בוקרשט בת מאות השנים ועד ארמון הפרלמנט האייקוני, אפשר לחזור אחורה בזמן ולטבול בעבר העשיר של האזור.
 • נוף מקסים: הרחובות המרוצפים שלאורכם בניינים צבעוניים ובתי קפה חיצוניים מעניקים לעיר העתיקה של בוקרשט קסם ייחודי. אזור זה הוא הטוב ביותר לחקור ברגל, ספוג את האווירה הקסומה של המקום.
 • גיוון אדריכלי: העיר העתיקה מציגה תערובת מרהיבה של סגנונות אדריכליים גותיים, רנסנס וארט נובו. המוזיאון הלאומי להיסטוריה רומנית (National Museum of Romanian History) וארמון CEC האלגנטי הם אטרקציות שחובה לראות.
 • עושר תרבותי: מגלריות אמנות רבות ומופעי רחוב תוססים ועד לתיאטרון הלאומי של בוקרשט, הסצנה התרבותית כאן משגשגת ודינמית, ומשקפת את המורשת המגוונת והמושרשת של העיר.
 • אוכל מקומי טעים: ניתן לחוות את המסורת הקולינרית העשירה של בוקרשט בצורה הטובה ביותר בעיר העתיקה. מסעדות מקומיות רבות מגישות מאכלים מסורתיים, וסצנת אוכל הרחוב ובתי הקפה הנעימים מוסיפים עוד יותר לשמחת הגורמה.
 • תורם לחקירה: העיר העתיקה של בוקרשט מעודדת מבקרים לחקור מעבר לאטרקציות העיקריות, למצוא נתיב משלהם, ולחשוף פנינים נסתרות. זו יכולה להיות סמטה מקסימה, בית קפה שקט או שוק מקומי קורה.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בבוקרשט מתחילה כאן

דילוג לתוכן